Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/spila/domains/spila.lt/public_html/bin/scripts/functions.php on line 18

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/spila/domains/spila.lt/public_html/bin/scripts/functions.php on line 19

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/spila/domains/spila.lt/public_html/bin/scripts/functions.php on line 20
SPILA - Produktai
LT / EN / RU / EE / LVProduktai

Spila Spirulina milteliai. Tai bene geriausios pasaulyje kokybės spirulinos milteliai išauginti saulėtoje Kalifornijoje. JAV. Tai vieni iš dviejų JAV spirulinos miltelių turintys GRAS (generally recognized as safe) aprobavimą. Taip pat turi eilę kitų sertifikatų kaip KOSHER, HALAL ir kt.

 
IMUNITETUI IR VIRUSINIŲ LIGŲ PROFILAKTIKAI. Pagaminta iš puikios neperdirbtos spirulinos ir natūralaus medaus, išsaugant visus natūraliai spirulinoje ir meduje esančius vitaminus ir mikroelementus. Šie suderinti produktai veikia sinergiškai, abiejų produktų efektyvumas papildomas ir sustiprinamas; beveik visiškai patenkinamas organizmo vitaminų ir mikroelementų poreikis.100 g šio produkto yra: RPN* Vitamino B12 836,0% Vitamino A 269,5% Vitamino K 156,9% Geležies 47,4% Tiamino 40,3% Riboflavino 29,7% Niacino 24,0% Mangano 19,1% Fosforo 16,7% *RPN - rekomenduojama paros norma. Naudojamas kaip įprastinis ar dietinis maistas, tinka vegetarams.

 
IMUNITETUI IR GRIPO PROFILAKTIKAI. Propolis (bičių pikis) - vienas stipriausių natūralių antibiotikų, jis naudojamas dėl savo antioksidacinių, antivirusinių ir priešgrybelinių savybių. Propolis plačiai naudojamas nuo seno ir liaudies medicinoje ir turi įvarialypį teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Taip pat jis veikia raminamai. Spirulinos, medaus ir propolio derinys sustiprina šių trijų produktų suminį poveikį.

 
Spila Spirulina 125 (Spirulinos tabletės arba dražė) 120 tabletės Vienoje pakuotėje 17 - 25 dienų norma Spirulinos tabletės arba dražė yra geras spirulinos dozavimo būdas, taip pat gan patogus vartoti. Nors spirulina meduje (Spila B) ir spirulina meduje su propoliu (Spila Pro) yra skaniau ir žymiai efektyviau produkto naudos ir maistinės vertės atžvilgiu, šis būdas galbūt kai kam patogus tiems, kurie galbūt alergiški arba negali vartoti medaus produktų.

 
Spila C + chlorelės su propoliu meduje. Įspūdingas produktas, turintis daug chlorofilo, baltymų, vitaminų C, B, E, K ir mineralų.

 
Pirmas toks pasaulyje. Spirulina praturtina šokoladą natūraliais augalinės kilmės vitaminais, mineralais ir kitais mikroelementais, o šokoladas pagerina specifinį spirulinos skonį. Todėl valgyti spiruliną šokolade yra ne tiktai sveikiau, bet ir skanu. Silpnybę šokoladui jaučia daugelis žmonių, o ypač vaikai, tai kodėl nevartoti naudingesnio šokolado su spirulina ir gauti pilną naudą iš spirulinoje esančių medžiagų. Juolab, kad vartoti su didesne nauda galima mažesnius Spirulado kiekius nei vien šokolado.

 
Dar daugiau spirulinos šokolade ir atitinkamai dar daugiau naudos. Mėgautis šokoladu galima valgant mažesnį jo kiekį ir gauti natūralių vitaminų, mikroelementų ir pigmentų, kurie yra spirulinoje. Skanu ir patogu vartoti.